Мікрозайми без дзвінків в Україні 2024
Кредитні організації України постійно спрощують умови надання позик. Якщо донедавна головною вимогою кредитних спілок була наявність активної банківської картки та номеру телефону, то сьогодні навіть цією умовою почали нехтувати. У деяких випадках зараз можна отримати мікрозайм без дзвінків та додаткової перевірки.
Хто може отримати мікрозайм без дзвінків?
Головною особливістю мікрозаймів є дуже спрощені умови оформлення. Щоб отримати таку позику, людина має відповідати трьом простим критеріям:
- Мати вік від 18 до 65 років.
- Бути громадянином України з паспортом та постійною пропискою.
- Мати ідентифікаційний код платника податків.
Вікові обмеження до позичальників обумовлені юридичною необхідністю та практичною доцільністю. І якщо нижній віковий поріг практично у всіх компаній однаковий, то верхній може доволі суттєво змінюватись. Наприклад, деякі мікрофінансові організації зовсім не надають кредити пенсіонерам. Інші ж навпаки, роблять це дуже охоче, адже вважають таких людей сумлінними позичальниками зі стабільним джерелом доходу.
Що стосується ІПН, паспорту та прописки, то головним критерієм тут виступає саме останнє. Багато громадян України мають прописку в одному регіоні, але фактично проживають в іншому. Щоб отримати мікрозайм без дзвінків, краще за все бути прописаним на території України. В інакшому випадку можливо доведеться надати довідку переселенця або інший документ, що підтверджує ваше нинішнє місцезнаходження.
Що потрібно зробити для оформлення мікрозайму без дзвінків?
Мікрозайми без дзвінків можна отримати двома шляхами:
- Завітавши до офісу мікрофінансової організації чи банку.
- Надавши онлайн заявку.
Перший спосіб в деякому сенсі вважається класичним. Він доречний у тому випадку, коли офіс банку чи фінансової компанії знаходиться поруч з вашим домом і дістатися до нього не важко. В такому разі все що потрібно, це подати письмову заявку на кредит чи заповнити спеціальну анкету. Після погодження кредиту людині залишиться лише отримати гроші готівкою на касі. Але даний спосіб не завжди є доречним, адже далеко не завжди є можливість швидко дістатися до офісу кредитора. Тому більшість людей сьогодні віддають перевагу оформленню позик через Інтернет.
Щоб отримати мікрозайм без дзвінків онлайн, спочатку потрібно знайти підходящу компанію. Не виключено, що для цього доведеться проаналізувати багато пропозицій, адже цей вид послуг надає далеко не кожна мікрофінансова організація. Але знайти таку компанію все ж можливо.
Після того, як потрібна компанія знайдена, залишиться лише обрати суму та термін кредиту, а також заповнити онлайн заявку на надання позики. Зазвичай все це займає 15-20 хвилин, тому якщо зробити все правильно, то невдовзі гроші опиняться у вас на картці.
Які є недоліки у мікрозаймів без дзвінків?
Мікрозайми без дзвінків з точки зору кредитора є доволі ризикованим видом позик. Обумовлюється це тим, що гарантувати повернення позики у даному випадку набагато складніше, тому кредитор має якимось чином компенсувати ці ризики. В більшості випадків це здійснюється за рахунок обмеження максимальної суми мікрозайму, яка рідко перевищує 10 тисяч гривень.
Іншими недоліками мікрозаймів без дзвінків є:
- можливість додаткових прихованих нарахувань;
- підвищений розмір відсоткової ставки;
- високі штрафи за прострочення;
- різні умови кредитування для нових та постійних клієнтів.
Висновки
Мікрозайми без дзвінків – це відносно новий вид позик, які поки що надають далеко не всі мікрофінансові організації. Але знайти таку компанію можна, для чого потрібно уважно проаналізувати список діючих МФО. Оформити мікропозику без дзвінків можна в офісі фінансової компанії чи онлайн. У другому випадку заявка на кредит подається на сайті МФО. Даний вид позик має як переваги, так і недоліки. Головним недоліком є висока ризикованість мікропозик, а також можлива завищена процентна ставка.
Поширені запитання
Процентні ставки за мікрозаймами без дзвінків?
Процентні ставки по мікрозаймам без дзвінків можуть складати більше ніж 1% на день.
Відповідальність за порушення умов договору?
У випадку порушення умов договору та несвоєчасної виплати боргу, кредитна спілка може нарахувати великий штраф або навіть звернутися до суду. У найбільш складних ситуаціях до стягнення боргу залучається колекторська фірма.
Яким чином можна отримати гроші?
Гроші можна отримати готівкою або на банківську картку.
Що робити, якщо немає можливості повернути мікрозайм вчасно?
В таких випадках потрібно своєчасно повідомити про це представників кредитора. Інколи строк дії кредитної угоди може бути подовжено або позичальнику навіть буде запропонований додатковий кредит.